|
2120
2

Україна - Ізраїль - 31:27

У другому матчі відбору молодіжного ЧС–2011 гандбольна збірна України обіграла Ізраїль

Молодежная сборная Украины по гандболу

Україна - Ізраїль - 31:27 (17:12)

На початку матчу 11-й номер українців В’ячеслав Садовий трьома влучними кидками вивів свою команду уперед. Тільки-но ізраїльтяни почали надолужувати згаяне, молодіжна збірна України, за підтримки полтавських трибун, вгамувала їхній запал. На п’ять влучних кидків гостей наша команда відповіла також п’ятьма голами, зберігаючи різницю у рахунку  у три пункти. Згодом українці стали потроху відриватися у рахунку. Цьому сприяла чудова гра нашого воротаря, який багато разів рятував свою команду. У результаті перша половина зустрічі закінчилась з рахунком 17:12 на користь українців.

На початку другого тайму збірна України дещо збавила ходу та потихеньку стала віддавати ініціативу ізраїльтянам. Але ближче до середини другої 30-хвилинки українці зрозуміли, що так можна і «догратися». Вони почали активніше діяти в нападі. Це принесло свої плоди вже ближче до завершення поєдинку. «Жовто-блакитні» змогли «накидати» у ворота суперника більше 30-ти голів у той час, як їхні опоненти відставали у рахунку на п’ять пунктів.

Зрештою, збірна Ізраїлю змогла скоротити відставання, але наздогнати українців їм було цього дня не під силу. 31:27 – кінцевий рахунок зустрічі.

На жаль, ця перемогу лише трохи підняла настрій нашій збірній, адже із групи виходить лише одна команда. А німці, обігравши у сьогоднішній зустрічі команду Швейцарії, на 99 відсотків гарантували собі перше місце.

Завтра, о шостій вечора, Україна зіграє зі Швейцарією. В цьому матчі «жовто-блакитні» битимуться лише за престиж країни перед власними уболівальниками.

Швейцарія - Німеччина - 29 - 30