|
863
0

14 травня пройшов фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Оскільки минулорічними переможцями фестивалю стала команда із Сумської області, то цьогорічний фінал пройшов у місті Суми

14 травня Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Оскільки минулорічними переможцями фестивалю стала команда із Сумської області, то цьогорічний фінал пройшов у місті Суми. У фестивалі приймали участь 26 команд. 24 команди обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та 2 команди районів міста Києва.

Сім’ї-учасниці змагалися у спритності, влучності, кмітливості – в спортивних естафетах та ерудиції у вікторині. За підсумками проведених змагань перше місце посіла сім’я Миронюків  з Волинської області, друге – сім’я Деяк з Закарпатської області, третє – сім’я Лосенків з Донецької області.

Під час змагань проводилися різноманітні конкурси з глядачами. Всі учасники фіналу були нагороджені грамотами, медалями, призами та подарунками від журналу «Пізнайко». Трійка лідерів за виборені місця була нагороджена солодощами від місцевих спонсорів ВАТ «Сумський хлібокомбінат» та призами від генерального спонсору фестивалю – компанії Інтер Атлетика.

Оскільки перше місце виборола сім’я з Волинської області , то наступний фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» відбудеться у місті Луцьку, Волинської області.

Ласкаво просимо до Луцьку! Можливо саме Ваша сім’я стана переможницею наступного фіналу. Тож, приєднуйтесь!