Украинцы продолжают брать медали на ЧЕ по легкой атлетике

В субботу украинцы завоевали пять медалей

2726
1

Українські легкоатлети продовжують успішні виступи на європейській першості в Гельсінкі.
Сьогодні, в передостанній день змагань наші легкоатлети поповнили скарбничку медалей відразу 5 нагородами – 1 золотою та 4 срібними. В фінальному забігу на 200м нашу країну представляли аж 3 спортсменки і всі виступили вдало. Марія Рємєнь з результатом 23.05 фінішувала першою, відразу за нею фінішну стрічку перетнула Христина Стуй (23.17), а Вікторії П’ятаченко зовсім трохи не вистачило до п’єдесталу пошани – її результат четвертий (23.25).

Людмила Йосипенко, яка лідирувала після 3-х видів програми, посіла 2-е місце в змаганнях з семиборства. Світлана Шмідт піднялася на другу сходинку подіуму на дистанції 3000м з перешкодами. Не відстали від дівчат і чоловіки – Шериф Ель-Шериф здобув срібну нагороду чемпіонату Європи в потрійному стрибку.

Перед останнім днем чемпіонату Європи в активі українських спортсменів 13 нагород – 3 золоті, 7 срібних та 3 бронзові медалі.

Президент НОК України, видатний легкоатлет Сергій Бубка привітав медалістів та їх тренерів з європейським успіхом.