| Обновлено 21 марта 2013, 10:04
1346
1

Украина продолжает собирать медали на ЧЕ по борьбе

Юлия Благиня и Татьяна Лавренчук завоевали две бронзовые медали на турнире в Тбилиси

1346
1

На першості Старого Світу в грузинському Тбілісі українські борці сьогодні здобули дві медалі. Юлія Благиня (вагова категорія до 51 кг) і Тетяна Лавренчук (59 кг) піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Чемпіонка Європи-2011 у вазі до 51 кг впевнено розпочала свій виступ, перемігши спочатку Кітті Коросі з Угорщини, а потім туркеню Бурчу Кебіч – туше в першому періоді.

А от у півфіналі Благиня не змогла здолати опір румунки Естери Добре – 0:3, 2:1 і 0:1. У боротьбі за третю позицію Юлія поклала на лопатки фінку Тіну Йлінен у першій двохвилинці.

Тетяна теж розпочала чемпіонат Європи з туше у сутичці з представницею Австрії Мартіною Ріглер. Потім вона перемогла екс-українку Ірину Нетребу, яка нині бореться під кольорами Азербайджану, - 0:1, 3:1 і 1:0.

На жаль, вийти до фіналу нашій спортсменці завадила білоруска Анастасія Гучок – 1:4, 0:3. Проте бронзову медаль українка відстояла, перемігшу угорську борчиню Габріеллу Слеж – 1:0, 2:0.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсменок і тренерів з нагородами чемпіонату Європи, побажавши активно поповнювати медальну колекцію і продовжувати спортивну славу вільної боротьби України.