Украина завоевала еще четыре медали на ЧЕ по вольной борьбе

Копилка нашей сборной пополнилась двумя «бронзами», «серебром» и «золотом»

2260
0

Черговий змагальний день чемпіонату Європи з боротьби в грузинському Тбілісі приніс збірній України чотири медалі – золоту, срібну і дві бронзові.

Чемпіонкою континенту у ваговій категорії до 67 кг стала Аліна Стадник-Махиня, яка три сутички з чотирьох, в тому числі і фінальну, виграла, поклавши суперниць на лопатки.

Ален Засєєв (120 кг) впевнено розпочав фінал з турком Тахаю Акгюльом – 6:0. На жаль, другий і третій періоди закінчилися на користь суперника українця, хоча і з мінімальною перевагою – 1:0, 2:1.

Ірина Гусяк (55 кг), поступившись у півфіналі Марії Преволаракі з Греції, легко здолала опір польки Катарини Кравчик – 6:0, 3:1 – і стала володаркою «бронзи».

На третю сходинку п'єдесталу пошани піднявся і Гія Чихладзе (74 кг), перемігши в боротьбі за місце на подіумі представника Сербії Заура Ефендєва – 1:0, 0:3 і 6:0.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав борців і весь штаб збірної з черговим успіхом на чемпіонаті Європи і побажав підкорення нових, ще вищих вершин.