Украинцы завоевали еще две медали на ЧЕ по борьбе

Удачные выступления на счету Алины Махини-Стадник и Александра Хоцяновского

1266
0
noc-ukr.org

У третій день змагань чемпіонату Європи з боротьби європейської першості з боротьби, яку наразі приймає Вантаа (Фінляндія), українські борці вибороли ще дві бронзові нагороди. Авторами врожайного дня стали Аліна Махиня-Стадник та Олександр Хоцяновський.

Українка, що виступає в ваговій категорії до 69 кг, на шляху до місця у трійці лідерів перемогла суперниць із Литви Дануте Домікайтіте та Дар'ю Осоцьку з Польщі. У півфіналі наша спортсменка поступилася майбутній чемпіонці континенту росіянці Наталії Воробйовій.

У зустрічі за бронзову медаль Аліна Махиня-Стадник впевнено з рахунком 5:1 обіграла німку Алін Фокін.

Олександр Хоцянівський, який став призером у категорії до 125 кг, в 1/8 фіналу переміг суперника з Греції, потім – борця зі Словаччини. У півфіналі поступився турку Таху Акгюлу. У боротьбі за третє місце українець залишив без шансів представника Вірменії Андраника Галстяна.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів та тренерів національної збірної з європейськими нагородами, побажавши й надалі продовжувати славні традиції української школи боротьби.