Дарина Зевина оформила золотой дубль

На чемпионате Украины в Харькове украинская спортсменка завоевала два золота в один день

923
0
Харків, 24 квітня 2014 року. Плавчиня Дарина Зевіна завоювала сьогодні дві золотих медалі на чемпіонаті України, повідомляє Федерація плавання України.

Перше золото спортсменка виборола на 100 м на спині. Вона фінішувала за 1:00.15.

Другу медаль вищого ґатунку Дарина завоювала на 50 м батерфляєм, пропливши дистанцію за 27.53.

«Дарина Зевіна демонструє дуже хороші результати для цього плавального періоду при тому, що готувалася до змагань не в повну силу. Вона вже виконала норматив до збірної команди на чемпіонат Європи у Берліні», - сказав головний тренер збірної команди України з плавання та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов.

Чемпіонат України та чемпіонат України з плавання серед молоді - відбірковий етап до чемпіонату Європи у Берліні та чемпіонату Європи з плавання серед юніорів у Нідерландах. Участь у чемпіонатах беруть більше 500 плавців з 19 областей України та Києва. З них – 45 майстрів спорту України з плавання та 15 майстрів спорту міжнародного класу.