Галичанка — в полуфинале Кубка Вызова

Украинская команда в двухматчевой дуэли переиграла сербский «Наиса Нис»

1337
0

«Галичанка» - у півфіналі Кубка Виклику 28:22 та 27:20 – перемоги саме з такими рахунками над сербським клубом «Наіса Ніс» дозволили львівській гандбольній «Галичанці» пробитися до півфіналу Кубка Виклику. Перед власними вболівальниками львів’янки зіграли впевнено та, щойнаголовніще, результативно.

У другому матчі, як і у першому, «Галичанці» вдалося захопити ініціативу з перших хвилин матчу. Утім, у повторній грі сербкам не вдалося вирівняти гру і зрівняти рахунок. По ходу першого тайму перевага господарок сягала шести м’ячів – 9:3, проте на перерву у матчі команди пішли за переваги «Галичанки» з рахунком 14:11.

У другому таймі «Галичанці» й надалі вдавалося ловити суперника на контратаках. Така тактика львів’янкам давала свої плоди, адже команда гостей не завжди встигала повертатися у захист. Як наслідок контратаки львів’янок, які здебільшого завершувалися влучними кидками Марини Коновалової та Лесі Парандій, все більше наближали «галичанок» до півфіналу Кубка Виклику.

До завершення гри дива на майданчику не сталося – «Галичанка» під оплески вщент заповненого палацу спорту «Галичина» святкувала другу перемогу над сербським клубом. Цього разу з рахунком 27:20.

Найрезультативнішою у складі львів’янок знову стала Ірина Стельмах. На її рахунку 6 влучних кидків. По чотири голи забили Леся Парандій та Марина Коновалова. У сербок найрезультативнішою стала Крістіна Недейковіч. Вона забила п’ять голів.

У півфіналі Кубка Виклику «Галичанка» зіграє з польським клубом «Погонь» зі Щеціна.

15.03.2015. Кубок Виклику. Чвертьфінал. Другий матч. Палац спорту

«Галичина». 1000 глядачів «Галичанка» (Україна) – «Наіса Ніс» (Сербія) – 27:20 (14:11)