Запорожская команда и во втором матче взяла верх над испанской «Ла Риохой»

5978
4
vk.com/olympicua

Запорізький ГК «Мотор» завоював путівку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У результативному домашньому поєдинку першого кола плей-офф головного клубного турніру Європи чемпіон України переграв другу команду Іспанії — «Ла Ріоху» з Логроньйо з результатом 39:37 (21:16), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію гандболу України.

Це був поєдинок після перемоги в Іспанії з рахунком 31:30, команді Миколи Степанця необхідно було втримати перевагу.

Інтрига протрималася перші хвилин 10 в першому таймі, поки «Мотор» не пішов у відрив на 3-4 м’ячі, і кілька хвилин в середині другого, коли іспанці наблизилися в рахунку на 2 м’ячі. В інший час «Мотор» впевнено тримав свої 3-4 м’ячі переваги.

Єдиним неприємним моментом для господарів стала велика кількість вилучень. На 60 хвилин гри у запорожців вийшло 16 хвилин штрафу проти 6 у суперника.

Статистика гандболістів:

«Мотор»: Пухівський (10), Малашінскас (6), Калараш (5), Бурка (4), Шельменко (4), Сорока (3), Шевельов (3), Жуков (2), Жук (1), Кубатко (1)

«Ла-Ріоха»: Рокас (6), Віго (6), Моліна (6), Родрігес (6), Гарсіандіа (3), Фернандес (2), Іноє (2), Гарсія Рубіо (2), Хіменес (2), Качеда (1), Штенмальм (1).

Відзначимо, що у першій грі цих колективів «Мотор» мінімально святкував перемогу — 31:30.

Нагадаємо, що суперник українського клубу в 1/8 фіналу визначиться 6 березня, в матчі «ПСЖ» у складі якого виступає наш співвітчизник Сергій Онуфрієнко, проти німецького «Фленсбурга».