Украинские бегуньи завоевали три серебра в Швейцарии

Украинские легкоатлеты стали призерами турнира в Беллинцоне

1935
1
6 червня Беллінцона приймала міжнародні легкоатлетичні змагання Gala dei Castelli. Призерами турніру стали й українські спортсменки.

Ольга Ляхова цього сезону вже стартувала на дистанціях 400 і 800 метрів за клуб. У Швейцарії їй вдалося поліпшити свій найкращий результат сезону. 2.00,32 хв дозволили їй стати другою з бігу на 800 метрів.

Найкращий результат сезону поліпшила й Анастасія Ткачук. 3 червня в Уельві вона пробігла 800 метрів за 2.02,33 хв, а у Швейцарії показала вже 2.01,59 хв і з цим часом була восьмою. Перемогла полька Ангеліка Ціхоцька (1.59,97).

Наталія Погребняк фінішувала другою з бігу на 100 метрів. Дистанцію вона пробігла за 11,26 с. Швидше це зробила лише болгарка Івет Лалова (11,20). Вітер у цьому забігу дув зі швидкістю 0,3 м/с.

Ще одне друге місце в активі Анни Тітімець. 400-метрівку з бар’єрами вона подолала за 56,36 с. Перемогла Леа Шпрунгер зі Швейцарії (55,83 с).

Українець Микола Нижник фінішував восьмим з бігу на 5000 метрів (13.42,84 хв). Переміг кенієць Корнеліус Кангого (13.12,54).

Відразу дві українки виступали у секторі для стрибків у довжину. Анна Луньова стала шостою (6,26 м). Двома сантиметрами їй поступилася Христина Гришутіна. Вона сьома. Перемогла американка Бріттні Ріс (7,04 м).