Советник министра спорта: «Месячный доход Беленюка – 108 тысяч гривен»

Павел Булгак рассказал о том, сколько именно государство выплачивает украинскому борцу

facebook.com
© facebook.com

Павло Булгак, радник міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, прокоментував вислови українського борця Жана Беленюка, невдоволеного недостатнім, на його думку, фінансуванням з боку держави.

«Знаєте, всьому є межа, в тому числі людській жадібності. Скажіть, скільки ще наших грошей потрібно Жану Беленюку, щоб, нарешті, відчути себе «людиною, що взяла від життя по-максимуму в свої 25 років?».

Чому це наші гроші? Бо все це: зарплата у Мінмолодьспорту, Міноборони, стипендія Президента, преміальні за чемпіонати світу та Європи, Олімпіаду – це кошти державного бюджету, гроші платників податків, гроші кожного українця.

Жан любить розповідати в інтерв’ю, як держава, а це всі ми з вами – не цінуємо його працю, перемоги на змаганнях, який він бідний, нещасний спортсмен.

Отже рахуємо разом, що Україна, як одна з найбідніших держав у Європі - виплачує особисто Жану Беленюку.

Зарплата у Міністерстві молоді та спорту України за 2015-16 роки:

167 427, 15 грн.

Зарплата у Міністерстві оборони України (ЦСКА) за 2015-16 роки:

153 659, 42 грн.

Стипендія Президента України за 2015-16 роки:

120 000 грн.

Преміальні за чемпіонати світу, Європи, Європейські ігри за 2015-16 роки:

140 000 грн.

Преміальні за Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро 2016:

2 024 442 грн.

Разом від Президента, Мінмолодьспорту, Міноборони за 2015-16 роки:

2 мільйони 605 тис. 528 грн. 57 коп.

Таким чином середній місячний дохід Жана Беленюка за рахунок Президента та Уряду за останні 2 роки склав: 108 563 грн.

При цьому навчально-тренувальні збори, проживання, перельоти, харчування, участь в міжнародних змаганнях, роботу тренерів, спаринг партнерів і т.д. оплачує також держава. У 2016 році на греко-римську боротьбу, в тому числі на підготовку Жана Беленюка та його колег по збірній до Олімпіади - державою було виділено 19 млн. грн.

Окрім того, безкоштовно у 2016 році Жан Беленюк вже отримав від громади м. Києва - сертифікат на однокімнатну квартиру в новобудові, земельну ділянку, грошову премію у 100 тис грн.

За «срібло» Ріо від Національного олімпійського комітету України Жан Беленюк отримає ще 200 тис. грн.

За успішні виступити на чемпіонатах Європи, світу, Олімпіаді у Ріо у 2015-16 роках від Федерації греко-римської боротьби Жан Беленюк отримав приблизно 1,8 млн. грн.

З урахуванням ринкової вартості квартири, землі, та всіх цих шалених виплат – цей спортсмен на сьогоднішній день є твердим мультимільйонером. Замість жалітися, Жан мав би дякувати своїм співвітчизникам, спортивній громаді та своїй державі за турботу й підтримку.

Нагадаю, мінімальна зарплата в Україні становить 1450 грн., мінімальна пенсія 1130 грн. на місяць. «Бідний», «бідний» український спортсмен Жан Беленюк отримує щомісяця дохід у 100, а то й всі 200 разів більше, ніж рядові пенсіонери в Україні. Подумаймо про це. У мене все», – написав Павло Булгак на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    jeb_bush
    jeb_bush, 02.09.2016 07:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Cortazar, 02.09.2016 00:38
    Нет, Толян, опять пальцем в небо! Я не могу этим заниматься по определению! Все дело в том, что у этого государства я не брал ничегошеньки, соответственно, мне и возвращать нечего... "Я убил в себе государство!" (с)
    Да ладно, не скромничай. От тебя минстецем за версту несёт. Этот штын тебе до конца твоей никчёмной жизни не вывести.
    yan2006
      yan2006, 02.09.2016 09:25
    +5
    Без премиальных зарплата 500$ в месяц.
    Для борца мирового уровня это смешно.
    В Англии кассиру в магазине 1500 фунтов платят.
    Одинокий волк
    online
      Одинокий волк, 02.09.2016 10:27
    +3
    Правильно англы и норвежцы поступают, которые вообще не платят своим чемпионам, а финансируют развитие любительского спорта в странах. Ну сидели бы мы на дармовой нефти как арабы, можно было бы жировать, а так, ну порадовались, ну похлопали, ну почувствовали гордость... но стоит ли эта чепуха таких затрат в то время, когда миллионы стариков еле выживают на нищенские пенсии? Стоит командное место №31 сотен миллионов, выбрасываемых по сути на ветер? На спортсменов-профессионалов, на армию откормленных чинуш, кормящихся из этого корыта?
    an52
    online
      an52, 02.09.2016 10:39
    +2
    mandrykinua, 02.09.2016 02:34
    Ппц. Жданов в своем репертуаре.
    А давайте так - посчитаем сколько получал Жан до Олимпиады, без этих премиальных. Посчитали? 24000 грн в месяц. Это 950 долларов б***ть в месяц!!

    Бля, так це шо мало?! Шо таке борець без Олімпіади? Це чемпіон у спорті, яким цікавиться купка вболівальників і не більше! 24 000 грн - це сумма цілком достатня для нормального життя в Україні. 3 ларька на ринку вигідніше тримати? Можливо. Так з тих ларкьов й гемору і ризику набагато більше!
    Може хтось чув, щоб Кличко після нагороди в Атланті чи Вася Ломаченко скаржились що їм мало платять? Беленюк просто користується увагою до його персони після Олімпіади і намагається виклянчити гроші
    LeonidZhitomir
      LeonidZhitomir, 02.09.2016 11:10
    -1
    Cortazar, 02.09.2016 00:38
    Все дело в том, что у этого государства я не брал ничегошеньки, соответственно, мне и возвращать нечего... "Я убил в себе государство!" (с)

    Не думаю,что это возможно на 100%:
    -образование (от садика до института)
    -медицина
    -социальные пособия (рождение,декретный отпуск матери...)
    Cortazar
      Cortazar, 02.09.2016 11:56
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    LeonidZhitomir, 02.09.2016 11:10
    Cortazar, 02.09.2016 00:38
    Все дело в том, что у этого государства я не брал ничегошеньки, соответственно, мне и возвращать нечего... "Я убил в себе государство!" (с)
    Не думаю,что это возможно на 100%:-образование (от садика до института)-медицина-социальные пособия (рождение,декретный отпуск матери...)

    Это было сказано в контексте огромных выплат Беленюку. Я же, все тобой перечисленное, получил от государства, которого, слава Богу, нет... Сейчас в Украине бесплатная медицина и образование - чистый обман, а пособия вряд ли оплачивают, как это было раньше...
    Не платите налогов, не ходите на выборы, и увозите подальше отсюда своих детей, у кого есть такая возможность...
    dydyyura
      dydyyura, 02.09.2016 13:38
    -1
    жданов ту пой лось, доказал свою проф не пригодность
    Special_Max
      Special_Max, 02.09.2016 14:38
    +2
    Я дико извиняюсь!
    Скажите мне пожалуйста, любители "зрады". Вы вообще какую-либо информацию по поводу зарплат и финансовой составляющей спортсменов из других стран изучали?
    Вы в курсе, что США выплачивает за золото на олимпиаде 25 000 дол. и с 1984 года эта сумма не меняется. Великобритания и Швеция вообще ничего не выплачивает, там исключительно спонсоры платят спортсмену. Германия, Австрия, Канада платят по 20 000 дол. Карл! Наша страна в 10-ке самых щедрых. Кстати у России премиальные 65 000 дол. за золото.
    Конечно, очень печальное состояние спорта в стране в целом, но борьба всегда в нашей стране неплохо спонсировалась со стороны. Поэтому и с бандитами связь у всех борцов. Жану грех жаловаться. Тут действительно просматривается жадность. Хочешь больше денег - связывайся со спонсорами, ищи их, найми агента. А как он хотел? Привыкли к социализму, все на шару, да еще и сверху заплати.
    Посмотрите фильм "Охота на лис" про американских борцов греко-римского стиля, на реальных событиях. Откроет Вам немного глаза.
    an52
    online
      an52, 02.09.2016 15:58
    0
    Для інформаці - як заробляють американські борці-олімпійці: йдуть у ММА - туди, де платать гроші
    http://www.sports.ru/tribuna/blogs/awesomemma/714360.html