Дарья Зевина завоевала золото и серебро на этапе Кубка мира в Дубае

Украинская пловчиха одержала победу в заплыве на 200 метров на спине

1819
2
i-swimmer.ru, Дарья Зевина

Українська плавчиня Дарина Зевіна виграла дві медалі на етапі Кубка світу з плавання, який проходить в  Дубаї.

В дисципліні 200 метрів на спині вона завоювала «золото», подолавши дистанцію за 2:00.97 та випередивши триразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу з Угорщини майже на чотири секунди. Цей результат міг би дозволити Зевіній стати олімпійською чемпіонкою Ігор у Ріо-де-Жанейро.

У запливі на 50 метрів на спині Зевіна завоювала «срібло», поступившись Хоссу 0,22 секунди. Ще один представник України на змаганнях 17-річний Андрій Хлопцов пробився у два фінали, але не зміг завоювати в них медалей.

Призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова вболівала сьогодні за наших плавців та однією з перших привітала Дарину Зевіну зі здобуттям двох нагород!