Сборная Украины продолжает завоевывать медали на ЧЕ среди юниоров

Украинские тяжелоатлеты не сбавляют оборотов, соревнования продолжаются

1252
0
Ewfed.com

З 4 по 10 грудня в Ейлаті, Ізраїль проходить Чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Українська важкоатлетична збірна представлена у двох повних складах спортсменів.

В перший день змагань українські важкоатлети відразу ж здобули золоту та бронзову медалі Чемпіонату.

Дмитро Вороновський став Чемпіоном Європи серед юніорів до 20 років у категорії до 56 кг з результатом 233 кг (105 кг + 128 кг). Це також «мала» бронза в ривку та «мале» золото у поштовху.

Каміла Конотоп у ваговій категорії до 53 кг (юніори до 20 років) стала бронзовим призером турніру та виборола «малі» бронзи у двох вправах з результатом 166 кг (74 + 92).

Другий день та друге Чемпіонство: Надія Єфімчук здобула золото у категорії до 48 кг (до 23 років) з результатом 156 кг (67 + 89). Також наша спортсменка виборола «мале» золото у поштовху.

Вероніка Івасюк у третій день стала Чемпіонкою Європи серед молоді до 23 років (до 58 кг) з результатом 201 кг (93 + 108). Спортсменка також завоювала «мале» золото у ривку.

Ілля Куликов посів 4 місце у категорії до 77 кг (юніори до 20 років) з результатом 314 кг (140 + 174).

Олена Коханенко здобула «малу» бронзу в ривку і поштовху, бронза в сумі з результатом 205 кг (96 + 109). І виконала норматив майстра спорту міжнародного класу у ваговій категорії до 63 кг серед молоді до 23 років.

Ганна Панова стала чемпіонкою у ваговій категорії до 69 кг серед юніорів - три золоті медалі (в ривку, поштовсі та сумі двоборства) з результатом 217 кг в сумі двоборства (ривок 98 кг + поштовх 119 кг). Також Ганна виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Олена Шевкопляс здобула бронзу в сумі двоборства і бронзу в ривку у ваговій категорії до 69 кг серед юніорів. Результат спортсменки 202 кг (94 кг + 108 кг).

Кирило Пирогов бронзовий призер з результатом 337 кг (ривок 158 кг + поштовх 179 кг) у ваговій категорії до 85 кг серед юніорів. Також в активі у Кирила золото в ривку.

Ігорь Обухов здобув срібну медаль в поштовсі та з результатом 330 кг (145 кг + 185 кг) Ігорь посів 5 місце у ваговій категорії до 85 кг серед юніорів.