Верховна Рада визнала бойовий гопак офіційним видом спорту в Україні

Також до переліку офіційних видів спорту увійшли хортинг та спас

mamay.ucoz.com
© mamay.ucoz.com

Верховна Рада ухвалила 12 квітня законопроект про визнання традиційних українських видів спорту: бойового гопака, хортингу, спасу та інших. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

«229 - за! Розвитку національних видів спорту – бути! Верховна Рада прийняла за основу, розроблений Мінмолодьспорту законопроект, про визнання та підтримку традиційних українських видів спорту: бойового гопаку, хортингу, спасу та інших.

Парламент зробив важливий крок для зміцнення національно-патріотичного виховання, відновлення та збереження славних українських традицій», – написав Жданов на своїй сторінці у Facebook.

Бойовий гопак – українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях. Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні, який позиціонується не лише як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    solova63
      solova63, 12.04.2017 18:33
    +1
    стесняюсь спросить, а разве это прерогатива ВР - определять является ли что-то видом спорта или нет (да еще и официальным)??!! Интересно, хоккей в Канаде или футбол в Англии тоже утверждены парламентами как официальные виды спорта? ))
    mike1975
      mike1975, 12.04.2017 19:11
    +3
    А що тут непонятного?? Читай уважно статтю "про визнання та ПІДТРИМКУ традиційних українських видів спорту...." Узаконили чергове розкрадання держ коштів....
    olgorl
      olgorl, 12.04.2017 20:23
    -3
    Требо ще салоидство визнати... а як без сала?
    King King
      King King, 12.04.2017 20:28
    -3
    olgorl, 12.04.2017 20:23 Требо ще салоидство визнати... а як без сала?
    а для таких,как это ,надо признать видом спорта "омнометание"
    оно " olgorl"-вне конкурса там будет вечным чемпионом!
    Monreal_Can
      Monreal_Can, 12.04.2017 20:35
    -1
    А прыжки на месте и в сторону с головным прибором почему проигнорировали??? Такого нив одной другой стране небыло.
    King King
      King King, 12.04.2017 20:39
    -2
    Monreal_Can, 12.04.2017 20:35 -1
    А прыжки на месте и в сторону с головным прибором почему проигнорировали??? Такого нив одной другой стране небыло.
    -та всяко во всем мире есть -и прыгают и так далее
    -но вот чемп по постройке чего то, из дерьма-это точно ни где не было!)))) одна страна в этом чемпион!
    Monreal_Can
      Monreal_Can, 12.04.2017 20:41
    +1
    olgorl, 12.04.2017 20:23
    Требо ще салоидство визнати... а як без сала?
    Можно еще признать метание бутылок горящих, и спортивная кладка офисов и банков.
    dirkchneider
      dirkchneider, 12.04.2017 20:42
    +2
    Monreal_Can, 12.04.2017 20:35
    А прыжки на месте и в сторону с головным прибором почему проигнорировали??? Такого нив одной другой стране небыло.
    Ты про кастрюлю с которой , кто выше прыгнет ???.... Рада шо за х..ня , быстро приняли закон ... Зрадой попахивает ((((
    King King
      King King, 12.04.2017 20:47
    -4
    Серпентарий во всей красе- (olgorl- Monreal_Can-dirkchneider)сейчас другие шипящие должны приползти))))
    Melitopol_Rus
      Melitopol_Rus, 12.04.2017 20:50
    0
    Мне кажется, актуальным становится соревнование за быстроту получения биопаспорта и кто быстрее добежит до границы, ведь последний будет долги выплачивать.
    King King
      King King, 12.04.2017 20:52
    -2
    Серпентарий во всей красе- (olgorl- Monreal_Can-dirkchneider)сейчас другие шипящие должны приползти))))-бу-га-га!вот и еще одно- Melitopol_Rus))))