Дружина Порошенка стане ведучою спортивної програми на ТРК Україна

Марина Порошенко з'явиться на екранах з 15 травня

podrobnosti.ua
© podrobnosti.ua

Дружина президента України Марина Порошенко вестиме нову рубрику програми  «Ранок з Україною» під назвою «У ритмі спорту».

Першу леді України можна буде побачити на телеекрані з 15 травня.

Источник — Facebook.com

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    olexyn
      olexyn, 29.04.2017 16:31
    -9
    Комментарий свернут. Показать
    її хто-небудь розказував, що з ригами, кротами, сепарами-терористами звя'зуватися небезпечно? Вона хоче повторити політичну долю Пулі-наді?
    H4des
      H4des, 29.04.2017 16:33
    +13
    olexyn, 29.04.2017 16:31
    її хто-небудь розказував, що з ригами, кротами, сепарами-терористами звя'зуватися небезпечно? Вона хоче повторити політичну долю Пулі-наді?
    А то шо Петя Порошенко экс-рыг то ниче?
    olexyn
      olexyn, 29.04.2017 16:44
    -9
    Комментарий свернут. Показать
    H4des, 29.04.2017 16:33

    А то шо Петя Порошенко экс-рыг то ниче?
    Лапшу з вух зніми. Як мінімум, заміни хоча би макаронами. Може, тоді через гугль тобі дійде, що "партія праці" (в яку свого часу ПОПа затягли) дюжину раз перепродавалась/перереєстровувалась/переоформлялась для того, щоб стати ригами.
    solova63
      solova63, 29.04.2017 17:41
    +9
    olexyn, 29.04.2017 16:44
    H4des, 29.04.2017 16:33
    А то шо Петя Порошенко экс-рыг то ниче?

    Лапшу з вух зніми. Як мінімум, заміни хоча би макаронами. Може, тоді через гугль тобі дійде, що "партія праці" (в яку свого часу ПОПа затягли) дюжину раз перепродавалась/перереєстровувалась/переоформлялась для того, щоб стати ригами.
    ПОП тебе что рыба, что его, бедного, затянули в сети?!!! Или тебе так легче живется? Сказать ведь можно и по-другому: Порох - один из отцов-основателей ПР...
    Пы.Сы. а "гугль, как ты выражаешься - это огромная свалка, и как на всякой свалке, там какого только Г не валяется! Ты просто видимо забыл ТЕ времена, или не следил за новостями а может просто не помнишь в силу возраста.
    ЧелInBlack
      ЧелInBlack, 29.04.2017 17:46
    -3
    ну і нехай
    olexyn
      olexyn, 29.04.2017 18:48
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    solova63, 29.04.2017 17:41
    ... Сказать ведь можно и по-другому: Порох - один из отцов-основателей ПР....
    Брехня. Він брав участь, коли йому було років чуть за 30, у діяльності (не заснуванні!!) "партії праці". І не тільки її, до речі, а й СДПУ(о) (а по цій - один з засновників, так) - після того, як відійшов від Рибака (колишнього спікера ВР). І не це навіть важливо... Важливо те, що мажоритарні засновники вказаних політичних груп зробили з цими партіями (як в процесі "розвитку" вони стали антинародними). Важливо те, що сам ПОП після того всього не погодився з тим станом політики "трудовиків" та "обрізаних" і заснував власну партію "Солідарність".
    І не пихай мені тої парашинської лапші, якої тобі навішали з параші. Бо я вже років більше ніж 20 - предметно цікавлюсь політикою; і ті події відбувались мало не на моїх очах. І в багатьох подіях тих часів я сам брав участь.
    allan_donetskiy
      allan_donetskiy, 29.04.2017 20:40
    0
    Большим зашкваром было бы только на "Интере".

    Видимо, Петя с Рыжим Гудком мировую решили подписать... Жаль только, что нам и Украине это ничего хорошего не сулит...
    Nikolay Zelensky
      Nikolay Zelensky, 29.04.2017 20:51
    -1
    Ворон ворону...................
    dudigo78
      dudigo78, 29.04.2017 21:48
    +2
    allan_donetskiy, 29.04.2017 20:40
    Большим зашкваром было бы только на "Интере". Видимо, Петя с Рыжим Гудком мировую решили подписать... Жаль только, что нам и Украине это ничего хорошего не сулит...
    Ригоанал ригоанала ніколи не зрадить
    Neirobi
      Neirobi, 29.04.2017 21:57
    +3
    хоть кто-то в семье Порошенко будет работать)
    solova63
      solova63, 29.04.2017 22:05
    0
    olexyn, 29.04.2017 18:48
    solova63, 29.04.2017 17:41
    ... Сказать ведь можно и по-другому: Порох - один из отцов-основателей ПР....

    Брехня. Він брав участь, коли йому було років чуть за 30, у діяльності (не заснуванні!!) "партії праці". І не тільки її, до речі, а й СДПУ(о) (а по цій - один з засновників, так) - після того, як відійшов від Рибака (колишнього спікера ВР). І не це навіть важливо... Важливо те, що мажоритарні засновники вказаних політичних груп зробили з цими партіями (як в процесі "розвитку" вони стали антинародними). Важливо те, що сам ПОП після того всього не погодився з тим станом політики "трудовиків" та "обрізаних" і заснував власну партію "Солідарність".І не пихай мені тої парашинської лапші, якої тобі навішали з параші. Бо я вже років більше ніж 20 - предметно цікавлюсь політикою; і ті події відбувались мало не на моїх очах. І в багатьох подіях тих часів я сам брав участь.
    Да сдался ты мне 300 лет! Пихать тебе что то... Вешать тебе лапшу... Веришь во что то свое - верь на здоровье!
    deN.
      deN., 29.04.2017 22:41
    -1
    просто в бізнесменів свої справи і домовленості...