Женская сборная Украины по гандболу проиграла плей-офф к ЧМ-2017

Украинки по сумме двух матчей уступили Испании

Женская сборная Украины по гандболу проиграла во втором матче плей-офф за выход на ЧМ-2017 против сборной Испании.

После ничьей в первом поединке (24:24), украинская команда во втором уступила 20:22, пропустив Испанию на Мундиаль.

SamojlovS
      SamojlovS, 15.06.2017 07:29
    +1
    Да, похоже были почти на одном уровне, не хватило совсем немного...
    whufcmaks
      whufcmaks, 15.06.2017 09:53
    0
    Как и в домашнем матче, снова провалили первую половину, на сей раз проиграв 14-5((( но в отличие от первой игры шансов было мало
    peter-sh
      peter-sh, 15.06.2017 10:25
    0
    Та гра в першій половині взагалі дуже дивна була з 7 по 13 хв. жодна з команд не могла закинути гол. Реально якби не провалили наші першу половину з різницеб в 9 м'ячів гадаю прошли б.
    olehsem
      olehsem, 15.06.2017 11:25
    +3
    Дивився весь матч в онлайні і тому не згоден що шансів не було! Дійсно перший тайм був провальний! Нічого не виходило! У другому таймі взагалі дійшло до рахунку 19:8!!!! І тут почалося щось неймовірне! Як і в першій грі ввімкнула "режим Богині" наш голкіпер Юдіт Балог, а в атаці навпаки почало залітати все підряд! І рахунок став 19:17!!! Дев'ять м'ячів поспіль забили! Здавалося, що ще трішки і нічия! але.... При рахунку 21:19 мали декілька виходів сам на сам, але тут вже іспанський голкіпер стала тягнути все! Борщенко двічі не забили в лоб! І ще й семиметровий не забила! В результаті трішки недотягнули! Видно що потенціал у команди є, але дуже нестабільно наразі грає! А Балог після таких ігор треба очікувати запрошеннь від іменитих команд! Дуже сильно зіграла!