| Обновлено 08 марта 2021, 16:28
2044
3

Українки виграли золото чемпіонату Європи U20 в естафеті 4х400 метрів

На континентальній першості збірна України у медальному заліку посіла третє місце

2044
3
uaf.org.ua

Жіноча українська естафетна команда 4х400 метрів у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак і Анастасії Бризгіної виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики.

Дівчата вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. А у вирішальному колі змагань не просто виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв. Попередній рекорд (3.33,95 хв) був показаний 24 липня 2016 року у Бидгощі Яною Качур, Анастасією Бризгіною, Дарією Ставничою і Джойс Кобою.

Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вище наша команда за всю історію проведення чемпіонатів Європи U20 ще не піднімалася. Таку ж позицію українці займали у 2009 році, але тоді було п’ять медалей. Зараз же наші атлети виграли шість нагород – чотири золоті і по одній срібній і бронзовій.