31 атлет представить Україну на чемпіонаті Європи з кросу

Змагання пройдуть 10 грудня в Словаччині

31 атлет представить Україну на чемпіонаті Європи з кросу

Затверджено склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кросу (10 грудня, Шаморин, Словаччина).

До складу команди ввійшли 31 атлет і 12 офіційних осіб.

 

Прізвище та ім’я атлета/атлетки

Вид

Область, яку представляє

1.

Семьонова Богдана

4 км, юніорки

Донецька обл.

2.

Кравченко Тетяна

4 км, юніорки

Херсонська обл.

3.

Север’янова Тамара

4 км, юніорки

Харківська обл.

4.

Бощук Аліна

4 км, юніорки

м. Київ

5.

Лонський Вадим

6 км, юніори

Донецька обл.

6.

Коваленко Владислав

6 км, юніори

Черкаська обл.

7.

Алфімов Артем

6 км, юніори

Донецька обл.

8.

Бадун Віталій

6 км, юніори

м. Київ

9.

Стребкова Наталія

6 км, молодь, жінки

Тернопільська обл.

10.

Зіненко Валерія

6 км, молодь, жінки

Полтавська обл.

11.

Прокоф’єва Євгенія

6 км, молодь, жінки

м. Київ

12.

Немченко Марина

6 км, молодь, жінки

Харківська обл.

13.

Семенович Наталія

6 км, молодь, жінки

Київська обл.

14.

Нижник Микола

8 км, молодь, чоловіки

м. Київ

15.

Атонюк В’ячеслав

8 км, молодь, чоловіки

Чернівецька обл.

16.

Капітанець Віталій

8 км, молодь, чоловіки

Хмельницька обл.

17.

Аліксійчук Андрій

8 км, молодь, чоловіки

Донецька обл.

18.

Райта Оксана

8 км, жінки

Львівська обл.

19.

Калюжна Вікторія

8 км, жінки

Донецька обл.

20.

Сердюк Олена

8 км, жінки

Харківська обл.

21.

Жуков Єгор

10 км, чоловіки

Донецька обл.

22.

Казбан Артем

10 км, чоловіки

Дніпропетровська обл.

23.

Сірук Дмитро

10 км, чоловіки

Рівненська обл.

24.

Коваль Василь

10 км, чоловіки

Житомирська обл.

25.

Киц Володимир

Естафета

Київська обл.

26.

Кіщенко Юрій

Естафета

Одеська обл.

27.

Городиський Богдан-Іван

Естафета

Львівська обл.

28.

Батрак Наталія

Естафета

Харківська обл.

29.

Суховірська Любов

Естафета

Хмельницька обл.

30.

Дідоводюк Олеся

Естафета

Закарпатська обл.

Офіційна делегація

1.

Матешко Віталій

Керівник делегації

2.

Тиртишник В’ячеслав

Державний тренер

3.

Рикалов Юрій

Старший тренер

4.

Єльшина Анна

Провідний тренер

5.

Діденко Антон

Лікар

6.

Піпаєв Володимир

Масажист

7.

Сташко Ігор

Тренер

8.

Ліщук Володимир

Тренер

9.

Божко Євген

Тренер

10.

Крот Микола

Тренер

11.

Величко Олександр

Провідний тренер КНГ

12.

Коломоєць Анатолій

Президент ФЛА Закарпатської обл.

 

Источник — Федерация легкой атлетики Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.