0

Мисливчук і Шух вибороли медалі на Кубку Європи з метань

Українці здобули 2 нагороди в перший день замагань у Португалії

Getty Images. Алина Шух

10-11 березня португальська Лейрія приймає Кубок Європи з метань. У перший день змагань українські атлети виграли дві медалі.

Перший вид – і відразу призове місце для українців. Володимир Мисливчук став другим з метання молота серед молоді. У найкращій зі спроб він показав 71,16 м. Переміг угорець Бенсе Халаш (74,83 м).

Багатоборка Аліна Шух поповнила свою колекцію медаллю ще й з Кубка Європи з метань. Українка посіла третє місце з метання списа серед молоді (55,02 м).

У змаганнях з метання списа серед дорослих атлетів Ганна Гацько-Федусова з результатом 54,35 м стала шостою у групі А. Зазначимо, що у групі В три атлетки відправили спис за позначку 55 метрів.

Шостою в групі А зі штовхання ядра була й Ольга Голодна (16,82 м). У групі В далі штовхнули дві атлетки. А виграла змагання угорка Аніта Мартон (19,12 м).

Микита Нестеренко завершив змагання з метання диска сьомим у групі А (61,48 м). Переможець групи В ісландець Гудні Валур Гуднасон показав результат 61,82 м.

19-річний Гліб Піскунов у Лейрії змагався з метання молота у компанії дорослих атлетів. З результатом 72,49 м він став третім у групі В.

Іван Поваляшко став четвертим з метання диску серед молоді у групі В (52,76 м).

17-річна Тетяна Кравченко штовхала ядро серед дівчат віком до 23 років. З результатом 13,83 м вона була 12-ю.