634
899

Лісогор залишився без медалей

Є перша медаль України в плаванні!

Першу медаль в плаванні на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Монреалі для України виборов Сергій Брус, який з результатом 23.28 секунди фінішував третім у фіналі на дистанції 50 метрів батерфляєм. Чемпіоном світу в цьому запливі став Рональд Шуман з ПАР, який установив новий рекорд світу – 22.96 сек.

До речі, у півфінальному запливі Шуману також підкорився новий рекорд світу, який протримався лише один день…

У фінальному запливі на 100 метрів брасом розчарував Олег Лісогор, який на "своїй" дистанції показав лише четвертий результат – 1.00.36 хвилини. Переможцем на цій дистанції став американець Брендан Хансен, який показав час 59.37, що став його особистим рекордом.

Не зуміла вийти до фіналу на 100 метрах на спині українка Катерина Зубкова, що у півфіналі була лише 14-ою.